medyum arayanlar

uzaklaştırma büyüsü yaptıranlar

uzaklaştırma büyüsü yaptıranlar

Bir kişinin kendilerine olan yoğun ilgilerinden sıkılan ve bu kişileri kendilerinden uzak tutmak isteyen kişiler özellikle bunu sağlamak için verdikleri emeklerden karşılık alamadıklarında uzaklaştırma büyülerini denemektedirler. Uzaklaştırma büyüsü yaptıranlar kısa zaman içinde istenen kişilerin düşüncelerini değiştirip ilgi duydukları kişilerden kısa zaman içinde uzaklaşmalarını sağlayan işlemlerdir. Bu tarz işlemlerde en çok kullanılan tekniklerin başında o kişilerin kedilerine ait olan özel eşyalarına okunan dualar veya kendileri için özel olarak hazırlanan muskalar gelmektedir.

Bu muskalar gizli bir yere saklandığı zaman veya o kişilerin ilgilerinden kurtulmak isteyen kişilerin üzerlerinde taşındığı zaman mutlaka istenen sonuçları vermektedirler. Bugüne kadar birçok kişinin yaptığı bu işlemler özellikle kısa zaman içinde etkilerini verdiği için çok sık bir şekilde talep almaktadır. Medyumlar kendilerine gelen talepleri karşılamak için öncelikle etki altına alınacak olan kişilerin isimlerinin de yazılı olduğu özel bir muska hazırlamaktadırlar.

Hazırlanan bu muskaları kimi zaman gizli bir yere saklayan kimi zaman ise üzerlerinde taşıyan insanlar bir süre sonra kendilerine olan ilgilerinden sıkıldıkları kişilerin kendilerinden uzak kalmalarını sağlamaktadırlar. Bu işlemler kesinlikle insanlar zarar vermediği gibi aynı zamanda asla bu etkileri hissetmelerine olanak tanımamaktadır. Yani insanların duyguları değişirken insanlar asla bu duruma neden olan şeyin bir büyü olduğunu anlayamamaktadırlar. Bu sebeple uzaklaştırma büyüsü yaptıranlar gönül rahatlığı içinde medyumların kapılarını çalarak taleplerini iletebilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu