medyum arayanlar

süryani büyüsü yaptıranlar

süryani büyüsü yaptıranlar

Çok eski zamanlarda yaşayan ve yaptıkları işlemler de insanları dehşet içine düşürüp birçok medyuma ilham kaynağına neden olan süryani medyumları özellikle şeytan ile iş birliği yaparak elde ettikleri sonuçlar ile bu alanda çok önemli sonuçlar elde etmişlerdir. Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu işlemler özellikle günümüzde çok az kişi tarafından kullanılmakta hatta medyumlar bu konu hakkında gelen talepleri çoğu zaman geri çevirmektedirler. Süryani büyüsü yaptıranlar ile konuşan kişiler hem bu işlemlerin yapılış şekilleri hem de sonuçları hakkında elde ettikleri bilgilerden sonra bu işlemlerden uzak durmaları gerektiği hakkında daha net bir şekilde karar verebilmektedirler.

Yapılan işlemlerin daha kısa zaman içinde sonuç vermesi için özellikle şeytandan veya diğer nurani varlıklardan yadım alan süryani medyumları bu işlemleri yaparken çok dikkatli olmaları gerektiğini de bilmektedirler. Asla bilinçsiz bir şekilde yapılmaması gereken bu işlemler özellikle günümüzde insanları çok daha dikkatli olmaları gereken işlemlerdir.

Birçok farklı büyüde elde ettikleri başarılar sebebi ile tüm bu büyülerin süryani büyüsü ismi ile anılan bu işlemleri günümüzde çok az sayıda medyumun yapması da süryani medyumlarının bu işlemlerde ne kadar başarılı kişiler olduklarını ortaya koymaktadır. Süryani büyüsü yaptıranlar öncelikle medyumların kendilerine verecekleri bilgileri can kulağı ile dinlemeli ve aynı zamanda bu bilgilerin dışında kesinlikle işlem yapmamalıdırlar. Bu herkes için geçerli olan bir durumdur.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu