medyum arayanlar

soğukluk büyüsü yaptıranlar

soğukluk büyüsü yaptıranlar

İnsanların aralarını bozmak ve birbirlerinden uzaklaşmalarını sağlamak amacı ile yapılmakta olan soğukluk büyüsü özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkan etkileri ile tanınmaktadır. Çok eski bir geçmişi olan ve birçok kişinin hayatına etkileri olan bu işlemler özellikle zararsız olmaları sebebi ile rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Birlikte olmaktan çok büyük keyif aldıkları kişilerden kısa zaman içinde uzaklaşan ve bu durumda etkili olan şeyin aslında bir büyü olduğunu bilmeyen insanlar her zaman partnerlerinden farklı bahaneler ile uzaklaşmaktadırlar.

Bugüne kadar birçok kez yapılan ve çoğu zaman istenen sonuçları vermiş olan bu işlemleri yaptırmadan önce soğukluk büyüsü yaptıranlar konuşmakta fayda vardır. Neler yapılması veya nelere dikkat edilmesi gerektiği gibi konular hakkında alınacak olan bilgiler her zaman için daha kısa zaman içinde sonuç alınabilmesine olanak tanımaktadır. Medyumlar bu işlemleri yaparken taraflarının isimlerinin yazılı olduğu bir kağıt kullanabildikleri gibi aynı zamanda yine tarafların şahsi eşyalarının de kullanıldığı tekniklerden yardım alabilmektedirler.

Her iki teknik ile de istenen enerjilerin harekete geçmesi ve kişilerin düşüncelerinin kontrol altına alınabilmesi mümkündür. Bu sebeple birçok kişi sürekli olarak medyumların kapılarını çalmakta ve bu işlemler için kendilerinden taleplerde bulunmaktadırlar. Soğukluk büyüsü yaptıranlar ile konuşan kişiler de bu işlemlerin ne kadar etkili olduğunu ve partnerlerin birbirlerine karşı olan bakış açılarını bu işlemler ile tamamen değiştirmenin mümkün olduğunu görebilmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir