medyum arayanlar

sıcaklık büyüsü yaptıranlar

sıcaklık büyüsü yaptıranlar

Sıcaklık büyüsü yaptıranlar genellikle medyumların yaptıkları işlemlerden sonra değer verdikleri kişiler ile aralarında oluşan sıcaklığa inanamamaktadırlar. Bu işlemleri denemeyen kişilerin çoğu zaman alınan sonuçlara inanmadıklarını bilen medyumlar kendilerine gelen taleplerde elde ettikleri başarılar ile her zaman insanları amaçlarına ulaştırmaktadırlar. Yapılan işlemlerde aralarında sıcak bağların oluşması istenen kişilerin isimleri veya resimleri gibi nesneler kullanılmaktadır.

Bu konuda her zaman farklı teknik ve nesneler kullanmak mümkün olduğu için medyumlar genellikle gelen taleplere göre seçimler yapmaktadırlar. Kullanılan tekniklerin seçilmesinde tamamen medyumların inisiyatifleri önemlidir. Bugüne kadar birçok kez kullanılmış olan bu işlemler de düşüncelerini kolay bir şekilde değişmekte olan insanlar asla bu işlemlerin etkilerini fark edememektedirler. Medyumlar bu işlemler hakkında gelen taleplerde en kısa zaman içinde sonuç alabilmek için özellikle insanların en kısa zaman içinde etki altına alınabilmesini sağlayan teknikleri kullanmak istemektedirler.

Bu işlemlere karşı yoğun bir ilginin olması da birçok medyumun sürekli olarak kendilerini geliştirmelerine neden olmaktadır. Sıcaklık büyüleri bugüne kadar birçok kişinin sürekli olarak sevdikleri insanlar ile aralarında oluşmasını istedikleri diyalogları tam anlamı ile elde edebilmelerine olanak tanımıştır. Yapılan işlemlerin etkileri görülmeye başladığında kişilerin birbirlerine karşı olan bakış açıları eskisinden çok daha sağlıklı ve sıcak bir hale gelmektedir. Bu sebeple sıcaklık büyüsü yaptıranlar genellikle büyük beklentilere girmekte ve en kısa zaman içinde sonuç almak istemektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu