en etkili büyüler

Sevgilileri ayırma büyüsü

Sevgilileri ayırma büyüsü, iki insanı birbirinden ayırmak amaçlı yapılan çalışmalara ayırma büyüleri denir. Sevgilileri ayırma büyüsü hakkında yapılan yorumlar bu çalışma için tavsiye edilen medyumlar.

Ayırma büyüleri her zaman için medyumların en çok yaptıkları ve aynı zamanda en kısa zaman içinde sonuç aldıkları işlemlerden biri olmuştur. Bu işlemleri kimi zaman hayırlı kimi zaman ise kötü amaçlar ile yapıldıkları için diğer büyülerden ayrı bir özellikleri vardır. Yani insanlar bu işlemleri yaparken kimi zaman bir kişinin yaşadığı mutlu birlikteliğe son verip kendisini üzmek isterken kimi zamanda kendisine zarar verecek olan birlikteliğine son verip kendisini ileride yaşayacağı sorunlardan kurtarmak isteyebilmektedir. Birçok kez yapılmış olan bu işlemler hakkında medyumların kullandıkları teknikler arasında en yaygın olanı muska hazırlamaktır. Bilindiği gibi muskalar birçok büyü işleminde kullanılmakta ve kısa zaman içinde sonuç vermektedir.

Günümüzde de sık sık yapılmakta olan bu işlemler etkisi altına aldığı kişilerin birbirlerine karşı olan tüm bağlılık duygularını kısa zaman içinde yok etmektedir. İsteyen herkesin güvenilir bir medyumdan yardım alarak deneyebilecekleri bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin yaşadığı ilişkiye kısa zaman içinde nokta koymuştur. Medyumlar bu işlemlerin kısa zaman içinde sonuç vermesi için kimi zaman nurani varlıklardan yardım almaktadırlar. Bu varlıkları insanların üzerlerine musallata eden medyumlar bu sayede düşüncelerinin ve davranışlarının tamamen değişmesini sağlayabilmektedirler. Ayrıca bu tarz işlemler çok fazla önerilmemekte ve aynı zamanda manevi alemler ile iletişime geçme konusunda yeteri kadar deneyimleri olmayan kişilerin kesinlikle bu teknikleri kullanmamaları gerekmektedir.

Sevgilileri ayırma büyüsü yapılacağı zaman öncelikle her iki kişinin de isimlerinin yer aldığı özel muskalar hazırlanmalıdır. Daha sonra bu muskalar insanların yaşadıkları yerlerin yakınlarına gizlenmekte ve muskaların içinde yer alan dualar okunmaya devam edilmektedir. Okunan bu dualar hem işlemlerin sonuçlarının daha kısa zaman içinde ortaya çıkmasını sağlamakta hem de sonuçların garanti altına alınmasında önemli rol oynamaktadır. Çok ciddi bir şekilde yapılan işlemler bir süre sonra mutlaka insanların düşüncelerinde ciddi değişimleri yaşanmasına neden olmakta ve aynı zamanda insanlara kesinlikle sıkıntı vermemektedir. Çok eski bir geçmişe sahip olan bu işlemler hakkında birçok medyumdan fikir almak mümkündür. Bu sebeple insanlar rastgele işlemler yapmak yerine mutlaka kendilerini kanıtlamış medyumların kapılarını çalmalıdırlar.

Bilindiği gibi bu tarz bir işlemin etkisine giren çiftlerin aralarında zaman içinde çok ciddi sıkıntılar oluşmaktadır. Özellikle enerjileri düşük olan veya araları zaten kötü olan çiftlerin etki altına girmesi çok daha kısa sürmektedir. Bu sebeple insanlar kimi zaman tahmin ettiklerinden çok daha kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler. Birçok kez yapılan ve birçok kişinin mutlu birlikteliğinin dahi bitmesinde önemli rol oynayan bu işlemler hakkında alınacak olan riskler hem çiftlerin hem de bu işlemleri yaptıran kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarına neden olabilmektedir. Kontrolden çıkacak olan tüm enerjiler insanlara zarar verebilir ve bu durum çoğu zaman tahmin edilenden çok daha ciddi boyutlara ulaşabilir.

Birbirlerini çok seven ve çok mutlu olan kişilerin bir anda ayrılmaları gibi durumlarda çoğu zaman bu tarz bir işlemin etkisi olduğundan şüphe edilmektedir. Aynı zamanda bu tarz bir işlemden dolayı yaşadıkları mutlu ilişkilerinin son bulmasını istemeyen kişiler de en kısa zaman içinde yapacakları büyü bozma işlemler ile ilişkilerini kurtarma şansı yakalayabilmektedirler. Uzmanlar bu işlemlerin etkilerinin sürekli olarak takip edilmesini ve gerçekten de sadece istenen sonuçları verip vermediğinin bilinmesini önermektedirler. Bu sayede hem işlemlerin sonuçları hakkında bilgi sahibi olunabilmekte hem de insanların beklenmedik şekilde ciddi zararlar görmelerinin önüne geçilebilmektedir. Sevgilileri ayırma büyüsü işlemlerinde bu konulara dikkat eden kişiler kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu