medyum arayanlar

sabun büyüsü yaptıranlar

sabun büyüsü yaptıranlar

Dünyanın en eski ve en çok korkulan kara büyülerinden biri olan sabun büyüsü özellikle kısa zaman içinde istenen herkesin hayatını allak bullak edecek kadar güçlü bir işlem olduğu için medyumlar da insanları sürekli olarak bu konuda uyarmaktadırlar. Yapılan işlemlerin etkilerini bilen ve her zaman için kendilerini bu işlemlerden korumak isteyen insanlar da manevi korunma işlemlerinden yardım almaktadırlar. Çok basit bir sabuna herhangi bir cisim batırılması ve bu sabunun gizli bir yere saklanması ile yapılan bu işlemlerde okunan dualardan sonra ortaya çıkan kötü enerjiler insanlara çok ciddi sıkıntılar vermektedirler.

Kısa zaman içinde hazırlanmakta olan bu işlemler özellikle medyumların hem en çok talep aldıkları hem de en başarılı oldukları işlemlerden biridir. Yapılan işlemlerin etkilerinin ne kadar süre içinde ortaya çıkacağı tamamen okunan dualara ve sabun büyüsü yaptıranların medyumların verdikleri bilgilere uyup uymadıklarına bağlıdır. Bu işlemlerden her zaman yüksek beklentileri olan insanlar özellikle sevmedikleri kişilerin hayatlarına bu şekilde çok ciddi etkilerde bulunacaklarını bildikleri için genellikle medyumların kapılarını çalmaktadırlar.

İlgili sabunlar saklandıkları yerde kaldıkları sürece etki altına alınan kişiler için çok sıkıntılı durumlar yaşanabilmektedir. Özellikle çok ciddi hastalıklar, hayaller görmeler veya insanlardan uzak durma isteği bunlardan sadece bazılarıdır. Sabun büyüsü yaptıranlar ile konuşan herkes bu işlemlerin ne kadar riskli olduğunu görebilmekte ve dikkatli olmaları gerektiğini de anlayabilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu