medyum arayanlar

resimle yapılan büyü çeşitleri

resimle yapılan büyü çeşitleri

Medyumlar yapacakları büyülerde birçok farklı yol ve teknik kullanabilmektedirler. Bunların başında ise özellikle kısa zaman içinde etkilerini belli etmekte olan resimle yapılan büyü çeşitleri gelmektedir. Bu işlemlerde amaç insanların düşünce dünyalarına etki etmek ve aynı zamanda kendilerine çok ciddi sorunlar yaşatmak olduğu için resimlerin üzerine çok ciddi dualar veya işlemler yapılmalıdır. Deneyimli medyumlar bu nesneleri hangi büyü işleminde nasıl kullanacaklarını bilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu işlemler ile en zorlu işlemleri dahi kısa zaman içinde yapabilmekte olan medyumlar etki altına almak istedikleri kişilerin yaşamalarını istedikleri sorunlara göre dualar seçmelidirler. Okunan duaların yapılan işlemlerden çok daha önemli olduğunu belirten uzmanlar bu resimlerin kimi zaman saklanacağını kimi zaman ise yakılacağını belirterek medyumların yapacakları işlemler de asla bilinçsiz bir şekilde hareket etmemelerini önermektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana insanların hayatlarında var olan ve aynı zamanda çok farklı amaçlar için kullanılmış olan büyüler hem iyi hem de kötü amaçlar içerebilmektedirler.

Ancak hangi amaçla yapılıyor olursa olsun mutlaka dikkatli olunması gereken bu işlemlerde eğer kişilerin resimleri kullanılıyorsa o zaman o resimlerin üzerine okunacak olan dualar da çok doğru bir şekilde seçilmelidir. Yapılan işlemlerin  etkilerinin görülmesi çok önemli olan bu seçimler özellikle resimle yapılan büyü çeşitleri hakkında bilgileri olan kişilerin de her zaman için medyumlardan bekledikleri bir durumdur.

Ermeni Medyum Hoca

Tıkla Ara  0536 407 1472

Whatsapp  0536 407 14 72

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu