medyum arayanlar

papaz büyüsü yaptıranlar

papaz büyüsü yaptıranlar

Papaz büyüsü yaptıranların her zaman çok dikkatli olmaları gerektiğini belirten uzmanlar özellikle çok eski zamanlardan bu yana yapılan ve herkesin çok ciddi bir şekilde risk altına girmesine neden olan bu işlemleri sadece uzman medyumlar tarafından yapılması gerektiğini de belirtmektedirler. Sadece kötü enerjileri harekete geçirmek için yapılan bu işlemler kimi zaman manevi alemler ile iletişime geçilerek de yapıldığı için insanlar çok dikkatli olmalı ve sonuçları hakkında bilgi sahibi olmadan harekete geçmemelidirler. Kimi zaman en deneyimli medyumlar bile bu konular hakkında talep aldıkları zaman insanları vazgeçirmek için ellerinden geleni yapmakta ve kendilerine farklı önerilerde bulunabilmektedirler.

Özellikle eski zamanlarda yaşamış olan süryani ve ermeni medyumları bu işlemleri yaparken şeytan ile iş birliği yapmış ve etki altına alınan kişilerin hayatlarına akıl almaz etkilerde bulunmuşlardır. Günümüzde bu şekilde işlem yapacak kadar cesur veya deneyimli bir kişi bulmanın son derece zor olduğunu bilen birçok kişi papaz büyülerinden uzak durmanın en doğru karar olduğunu belirtmektedirler.

Daha önce yapılmış olan işlemler hakkında araştırma yapan kişiler de bu işlemlerin riskleri görebilmekte ve bu seçimleri yaparken nelere dikkat etmeleri gerektiği hakkında fikir yürüte bilmektedirler. Kısa zaman içinde istenen kişinin hayatını allak bullak eden bu işlemler özellikle kara büyülerin de en tehlikelisi olarak gösterilmektedirler. Bu sebeple papaz büyüsü yaptıranlar iyi düşünmeden asla karar vermemelidirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu