medyum

Papaz Büyüsü Yapan Medyumlar

Dünyanın en eski ve aynı zamanda en riskli manevi işlemlerinden biri olan papaz büyüleri insanların hayatlarında çok ciddi sıkıntılara neden olabilmektedirler. Özellikle içerdikleri riskler sebebi ile eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de çok az yapılmakta olan papaz büyüleri ancak sayılı medyumlar tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple papaz büyüsü yapan medyumlar hakkında araştırma yapan kişiler çok dikkatli olmalı ve kimler ile çalıştıklarını çok iyi bilmelidirler. Bu işlemler de amaç insanları maddi veya manevi anlamda çok ciddi sıkıntılar çekmeleridir. Yani papaz büyüleri kara büyü sınıfına giren son derece etkili işlemlerdir. Bu işlemler yapılırken kimi zaman hayven bedenlerinden alınan parçaları kullanan medyumlar kimi zaman ise temin edilmesi kolay olan ve herkesin günlük hayatta kullandıkları basit nesneler ile işlemler yapabilmektedirler. Yüzlece yıllık bir geçmişi olan ve aynı zamanda bugüne kadar birçok kişinin hayatını allak bullak etmiş olan bu işlemler çok gerek olmadıkça kullanılmaması gereken işlemlerdir.

Bu sebeple birçok kişi bu konular hakkında yardım alacak bir medyum buldukları zaman kendilerinden olumsuz yanıt alabilmektedirler. Yapılan işlemlerin sonuçları ortaya çıkmaya başladığı zaman insanlar daha önce hiç yaşamadıkları çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Özellikle fiziki olarak sorunlar yaşayan kişilerin hayatların da oluşan sorunlara bakıldığı zaman çok ciddi hastalıklar, hayaller görmeler veya içe kapanma gibi etkiler olduğu görülebilmektedir. Bazen bu işlemlerin sonuçlarını garanti altına almak isteyen medyumlar nurani varlıklardan da yardım alabilmektedirler.

Ancak bu işlemler diğerlerine göre çok daha zor ve aynı zamanda riskli tekniklerdir. Doğal olarak birçok medyum bu teknikleri kullanmamaktadırlar. Kontrolden çıkan bir papaz büyüsünün insanların çok ciddi acılar içinde ölümlerine kadar sonuçları olabileceğini belirten uzmanlar bu sebeple risk almamak için kesinlikle papaz büyüsü yapan medyumların en güveniliri ile çalışılmasını önermektedirler. Eski zamanlardan bugüne kadar gelen ve özellikle eski zamanlar da voodoo adı ile anılan bu işlemlerden korunmak isteyen kişiler sürekli olarak yaptırdıkları özel manevi korunma işlemler ile tedbirler almak istemektedirler. Bu da papaz büyülerinin ne kadar ciddi işlemler olduğunu ortaya koymaktadır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu