medyumlar

nohut büyüsü

Nohut büyüsü nedir nasıl yapılır

Nohut büyüsü yapımı çok ilginç olan ve birçok büyü ile benzerlik göstermeyen bir işlemdir. Bu alanda yapılmakta olan işlemler genellikle insanların sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için kullandıkları ve çoğu zaman olumlu sonuç aldıkları işlemlerdir. Bu işlemlerde öncelikle kulanılacak olan nohutların sayıları çok önemlidir. Bu sayılar her zaman farklılık gösterebileceği için net bir rakam veren kişilerin doğru söylemediklerinden şüphe etmek gerekmektedir. Öncelikle aşık olması gereken kişilerin kendi isimleri ile annelerinin isimleri bilinmelidir. Daha sonra bu iki isimde yer alan sessiz harflerin adetleri kadar nohut tanesi alınır.

Ayrıca aşk yaşaması istenen diğer kişi içinde aynı işlem yapılır ve tüm nohut taneleri bir kaba konulur. Bu aşamadan sonra ise yapılması gereken tek şey en etkili duaların düzenli olarak okunmasıdır. Kısa zaman içinde etkilerini göstermekte olan bu işlemler insanların düşüncelerini kolay bir şekilde değiştirmekte ve istenen şekilde çok ciddi aşk duyguları yaşamaları sağlanılmaktadır. Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemler insanların düşüncelerini değiştirirken kesinlikle kendilerine zarar vermemekte ve aynı zamanda etkilerini hiçbir şekilde belli etmemektedir.

Bu sebeple insanlar bu işlemleri yapmak istedikleri zaman çoğu zaman tereddüt etmeden medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Nohut büyüsü denince birçok kişi bu işlemin bir aşık etme büyüsü olduğunu anlayamadığı için çoğu zaman medyumlardan talep etmemektedirler. Ancak medyumlar bu işlemleri insanların haberleri olmadan sık sık kullanmaktadırlar.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu