medyumlar

Medyumun yaptığı büyüyü bozmak

Medyumun yaptığı büyüyü bozmak

Büyüler her zaman için insanların farklı konularda yadım almak amacı ile kullandıkları çok güçlü manevi işlemlerdir. Özellikle kimi zaman manevi alemler ile iletişime geçen ve aynı zamanda nurani varlıklardan yardım alan medyumlar tüm bu işlemlerin her adımında çok titiz olmalıdırlar. Bazen kontrolden çıkabilen büyü enerjileri ortaya istenmeyen durumların ve ciddi risklerin çıkmasına neden olabilmektedirler. Bu gibi durumlarda kesinlikle geç kalmamak ve en kısa zaman içinde büyü bozma işlemleri ile tüm etkileri yok etmek gerekmektedir. Bu işlemler yapılacağı zaman kesinlikle geç kalmamak ve aynı zamanda doğru teknikleri kullanmak gerekmektedir. Medyumun yaptığı büyüyü bozmak sanıldığı kadar kolay olmadığı için bu işlemleri yapacak olan kişiler gerekli bilgilere sahip olmalıdırlar.

Çok eski zamanlardan bu yana yapılmakta olan bu işlemlerde amaç büyülerin etkilerinin en kısa zaman içine yok olmasını sağlamaktır. Bu alanda yapılacak olan işlemler son derece titiz bir şekilde yapılmalı ve en kısa zaman içinde sonuç alınması sağlanmalıdır. Birçok kişi büyü bozma işlemleri hakkında tam olarak bilgileri olmadığı halde bu işlemleri tek başlarına yapmaya çalıştıkları için çok ciddi risklerin altına girebilmektedirler. Bilindiği gibi büyülerin etkileri ancak çok güçlü duaların düzenli olarak okunması ile yok edilmektedir. Bu gibi işlemleri yapacak olan kişiler öncelikle okunacak duaların hangileri olduğunu ve aynı zamanda bu duaların nasıl okunacağını bilmeleri gerekmektedir.

İnsanlar kimi zaman bu işlemler kulaktan dolma bilgiler ile tek başlarına yapabileceklerini düşünebilmektedirler. Özellikle büyülerin tersten yapılmaları, duaların tersine okunması veya hayvan kurban etmek için bu işlemler ile alakaları olmayan teknikleri kullanmak çok ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Her türlü büyü için kullanılabilmekte olan bu işlemler mutlaka doğru zamanlarda ve doğru teknikler ile yapılmalıdır.

Aksi takdirde etkileri yok olması istenen büyüler çok daha şiddetli hale gelebilmektedir. Doğal olarak insanlar bu gibi durumlarda geri dönüşü olmayan sıkıntılar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Uzmanlar bu işlemlerin kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapılmaması hakkında insanları sık sık uyarmaktadırlar. Bu da medyumların yaptıkları büyüleri bozmak isterken risk alınmaması gerektiğini ortaya koyan bir gerçektir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu