medyum arayanlar

kaşık büyüsü yaptıranlar

kaşık büyüsü yaptıranlar

Kara büyüler arasında her zaman özel bir yeri olan ve birçok kişinin hayatını allak bullak eden kaşık büyüsü her zaman için insanların hem çok ilgi duydukları hem de uzak durmak istedikleri bir işlem olmuştur. Bu işlemlerde amaç insanların üzerilerine kötü enerjileri musallat etmek olduğu için öncelikle bir mezar açıp alınan kefen parçası ile iki adet kaşık birbirine bağlanmakta ve o kaşıklar çok gizli bir yere saklanmaktadır.

Daha sonra ise medyumların düzenli olarak okuyacakları dualar ile istenen enerjiler ortaya çıkarak insanlara çok ciddi sıkıntılar yaşatmaktadır. Bu şekilde yapılan bir büyünün zaten kötü amaçla yapılacağı çok bellidir. Ancak en deneyimli medyumlar bile insanların bu konuda olan taleplerde kendilerini vazgeçirmek için ellerinden geleni yaptıkları ve özellikle kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmeleri için deneyimli bir medyum ile çalışmaları gerektiğini belirtmektedirler. Yapılan işlemlerde özellikle kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçebilmesi için çok dikkatli olmak ve aynı zamanda hiçbir zaman bilinçsiz bir şekilde hareket etmemek gerekmektedir.

Kaşık büyüleri kara büyülerin en riskli ve tehlikeli olanlarından biri olduğu için asla rastgele hareketler yapmamak gerekmektedir. Bu işlemler de yapılacak olan en ufak bir hata konu ile alakası olan herkesin çok ciddi bir risk altına girmesine neden olacağı için çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bu sebeple kaşık büyüsü yaptıranlar çok doğru seçimler ile hareket etmelidirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir