medyumlar

Kaşık büyüsü ne için yapılır

Kaşık büyüsü ne için yapılır, kaşık büyüsü yaptırmada amaç nedir bu çalışma için en çok tercih edilen medyumlar kimlerdir.

Kara büyüler arasında her zaman en özel ve en ciddi olanlarından biri olarak gösterilmiş olan kaşık büyüleri insanların çok ciddi risk altına girmelerine neden olabilmektedir. Kötülük amacı ile yapılan bu işlemler bugüne kadar birçok kişinin hayatında çok ciddi değişimlerin oluşmasına neden olmuş ve bu değişimler genellikle kalıcı olmuştur. Her zaman ciddiye alınması gereken bu işlemler de amaç insanların manevi anlamda çok ciddi sorunlar yaşamalarıdır. Yapılışı bakımından diğer büyülerden ayrılan ve sırf bu sebeple birçok kişinin yapmaktan vazgeçtikleri bu işlemler özellikle kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları etkiler ile bilinmektedirler. Kaşık büyüsü ne için yapılır veya nasıl yapılır sorusu ile yola çıkan kişiler kısa zaman içinde birçok bilgi bulabilmektedirler.

Bu işlemleri yapacak olan medyumlar konu hakkında yeterli bilgi ve birikime sahip olmalıdırlar. Çok eski zamanlardan bu yana var olan bu işlemler de insanlar bir mezar açarak bir kefen parçası almalıdırlar. Bu işlemi gece yarısı yapmak gerektiği için insanlar çok dikkatli olmalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde hareket edilmemelidir. Alınan bu kefen parçası ile iki adet kaşığı birbirine bağlayarak üzerlerinde çok ciddi dualar okuyan daha sonra ise gizli bir yere saklayan medyumlar aynı zamanda okuyacakları dualar ile istenen enerjileri hızlı bir şekilde çıkarabilmektedirler. Bu işlemlerin etkilerine giren kişiler çoğu zaman kurtuluşu olmayan sıkıntılar çekmektedirler.

Çok güçlü olan ve etkileri çok uzun sürebilen bu işlemlerden korunabilmek için insanların manevi korunma işlemlerini denemeleri gerekebilmektedir. Aynı zamanda bu tarz bir işlemin etkisine girdiklerinden şüphe eden kişiler mutlaka zaman kaybetmeden deneyimli bir medyum bulup kendisinden büyü bozma işlemleri hakkında yardım istemelidirler. Kaşık büyüsü ne için yapılır veya bu işlemler hakkında kimlerden yardım alınmalıdır gibi sorular hakkında doğru kaynaklarda araştırma yapan kişiler kısa zaman içinde kendilerine gereken bilgileri bulabilmektedirler. Bu işlemler hakkında kendilerini kanıtlayan kişilere ulaşmak ve aynı zamanda bu işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde riskli teknikler ile yapmamak gerekmektedir. Bu sebeple insanlar çok dikkatli olmalı ve çok gerek olmadıkça bu işlemleri denememelidirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu