medyum arayanlar

kara büyü yaptıranlar

kara büyü yaptıranlar

Kara büyüler her zaman için büyü dünyasında çok önemli bir yeri olan ve aynı zamanda etkileri ile çok ciddi sorunların yaşanmasına neden olan işlemlerdir. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler özellikle medyumların da en çok talep aldıkları ve aynı zamanda uzak durmak istedikleri işlemlerdir. Kara büyü yaptıranlar öncelikle deneyimli bir medyum seçmeli ve bu kişilerin geçmişlerini araştırmalıdırlar. Uzun ve zorlu bir şekilde yapılabilmekte olan bu işlemler hakkında bilgileri olmayan kişiler özellikle medyumların yapacakları riskli işlemlerden sonra ne gibi sonuçlar çıkacağını da mutlaka bilmelidirler.

Bugüne kadar yapılmış olan işlemler hakkında araştırma yapan birçok kişi özellikle deneyimsiz ve ne yaptığını bilmeyen medyumlar ile çalıştıkları takdirde hem kendilerini hem de konu ile alakası olan diğer kişilerin ne kadar ciddi risklerin beklediğini de bilmelidirler. Yapılan işlemlerde kullanılan teknikler ve aynı zamanda nesneler de diğer büyülerden farklı olduğunu da bilmek gerekmektedir. Kara büyüler içinde birçok farklı büyünün yer aldığı bir sınıf olduğu için medyumlar tüm bu işlemleri nasıl yapacaklarını bilmeli ve mutlaka gelen talepleri karşılamak için kendilerini geliştirmeye devam etmelidirler.

Kara büyü yaptıranlar özellikle medyum seçiminde çok dikkatli olmalı ve medyumların kendilerine verecekleri bilgilerin dışında kesinlikle hareket etmemelidirler. Bu sebeple bu işlemleri kesinlikle bilinçsiz bir şekilde yapmamak gerekmektedir. Bu da kara büyülerin ne kadar farklı ve özel olduğunu ortaya koymaktadır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu