medyum

Kapı Eşiğine Kan Dökme Büyüsü

Kapı eşiğine kan dökme büyüsü işlemlerin de amaç insanların veya ev halkının çok ciddi manevi sorunlar yaşamalarını sağlamaktır. Bu işlemler de hayvan kanlarını alan ve üzerlerine çok tesirli dualar okuyan medyumlar daha sonra kimseye belli etmeden bu kanların ilgili kişilerin yaşadıkları evlerin eşiklerine damlatılmasını istemektedirler. Ev halkı da bu eşiğin üzerinden geçtikleri sürece gerek şahsi olarak gerekse birbirleri ile çok ciddi sorunlar yaşamaya başlamaktadırlar.

Bu zamana kadar en çok yapılan kötülük büyülerinden biri olması ve aynı zamanda çok kolay bir şekilde yapılabilmesi sebebi ile insanlar her zaman için bu işlemlerden korunmak adına gerekli tedbirleri almaktadırlar. Özel olarak hazırlanan bir vefk veya muska işlemleri ile kısa zaman içinde amaçlarına ulaşabilmekte olan insanlar bu sayede kısa zaman içinde kendilerini ve ailelerini de koruma altına almış olabilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana yapılmakta olan bu işlemler hakkında günümüzde birçok medyum talep almaktadırlar. Yaptıkları işlemlerden sonra sonuçları mutlaka takip etmekte olan medyumlar aynı zamanda ortaya çıkacak olan her türlü soruna kısa zaman içinde müdahale etmektedirler. Bilindiği gibi birçok kişi evlerin de yaşadıkları sorunların veya huzursuzlukların nedeni olarak bu tarz işlemleri görmektedirler. Aynı zamanda bu konu hakkında medyumlardan yardım alan insanlar çoğu zaman evlerinin eşiklerin de yer alan kandamlaları, muskalar veya özel dualar ile özel enerjiler yüklenmiş olan nesneler bulabilmektedirler.

Özellikle evin eşik kısmının kullanılmasının nedeni olarak herkesin sürekli olarak kullandıkları ve üzerinden mutlaka geçildiği bir yer olmasını gösteren medyumlar bu sayede tek işlem ile herkesin etki altına alınabildiğini de belirtmektedirler. Kapı eşiğine kan dökme büyüsü işlemlerini çok basit bir şekilde tespit edebilmekte olan medyumlar bu sayede kısa zaman içinde gerekli işlemler ile insanları kurtarabilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu