medyum

Gerçek Medyum

Gerçek Medyum

İlk çağlardan beri hatta ilkel zamanlardan beri var olduğu ve uygulandığı düşünülen büyüler, insanlar için normal yollarla çare bulamadıkları birçok dertlerine derman buldukları çok özel ve etkili uygulamalardır. Özellikle eski çağlarda günümüze oranla çok daha mistik ve özel güçlere sahip insanların yaşadığı ve bu kişilerin yaptığı büyülerin de inanılmaz ölçülerde etkili olduğuna dair eski zamanlardan günümüze kadar kalmayı başaran kaynaklarda belirtilmiştir.

Birçok farklı sebepten dolayı insanların büyülere başvurdukları ve özellikle büyü yapan kişinin sahip olduğu özelliklere ve gerçekten bu işte ciddi bir uygulayıcı olup olmadığına bağlı olarak fayda gördükleri de bilinmektedir. Medyum olarak adlandırılan ve halk arasından hem çok büyük saygı gören hem de esrarengiz kişiler olarak görülen bu kişiler, yaptıkları büyü uygulamalarında bazen klasik yöntemleri kullanırken bazen de sahip oldukları bir takım özel güçleri de kullanarak olmaz denileni bile oldurabilirler.

Toplum içinde yaşanmış birçok büyü uygulamasında kulaktan kulağa yayılan ve çoğu zaman “yok artık, mümkün değil” gibi tepkiler verdiğimiz durumlar, işte bu gibi gerçekten medyumluk özellikleri taşıyan ve bu işi iyi yapan kişilerle gerçek olmaktadır. Örneğin seneler önce kaybolmuş bir eşyanın hiçbir şekilde bulunamadığı durumlarda gerçek bir medyuma başvurulduğu takdirde, o kişi özel güçlerini de kullanıp o eşyayı sanki eliyle koymuş gibi bulacaktır. Tabi ki bu gibi durumlarda medyumlara başvuran kişiler bu durum karşısında dehşete düşüp hayretlerini gizleyemeyeceklerdir.

Çünkü bu sıradan insanların kesinlikle yapamayacakları ve ancak özel güçlere sahip yani mistik güçler taşıyan özel insanların yapabilecekleri bir işlemdir. Gerçek medyum, bildiklerini kesinlikle kitap okuyarak veya internette araştırma yaparak öğrenemez. Çünkü bu iş çok büyük bir ilim gerektiren, birçok bilim dalına da ihtiyaç duyulan ve kişisel anlamda da bazı şahsi özellikler gerektirebilir. Zaten çoğu başarılı medyum, insanların sonradan sahip olmalarının neredeyse imkansız oldukları bazı özelliklere sahiptirler.

Bunlar görünmeyen varlıklarla yani cinlerle iletişime geçip onlara hükmede bilmeleri, bazı uygulamalarla geçmişte olan bazı olayları görebilmeleri ve bazende gelecekte olması muhtemel olayları büyük bir doğruluk oranı ile insanlara haber verebilmeleridir. Saydığımız tüm bu özelliklerin normal insanlarda olması tabi ki beklenemez. İşte gerçek bir medyumu da sıradan insanlardan ayıran en belirgin özellikleri bunlardır. Bunların dışında gerçek medyumlar dış görünüşleri, giyim tarzları, hal ve hareketleri veya yaşadıkları mekanların sıra dışı dekorları ile toplu arasında özel bir yere sahip olan ve her zaman insanların dertlerine deva bulabilmek için başvurdukları çok özel kişilerdir.

Fakat günümüzdeki gerçek medyumlarla birlikte çok sayıda sahte medyumun da ortaya çıkması ve insanlarında bu kişiler hakkında yeterli araştırma yapmadan çaresizliğin verdiği arayışlarla bu insanlara kanmaları sonucu birçok kişinin mağdur olduğuna gerek haber kanallarında gerekse sohbet ortamlarında rastlanılmaktadır. Amaçları son derece kötü olan ve sadece insanların çaresizliklerinden faydalanıp maddi veya manevi çıkarlar sağlamak olan bu insanların ağına düşmemek ve telafisi imkansız mağduriyetler yaşamamak için alınması gereken bazı özel tedbirler vardır.

Bunlar arasında en önemlisi büyü gerçek medyum yardımı almaya karar verdikten sonra başvurulacak medyum hakkında çok detaylı bir araştırma yapılmalı ve en doğru kişiyi seçene kadar harekete geçilmemelidir. Araştırma aşamasında özellikle o medyumdan daha önce yardım almış olan kişiler ile konuşmak, medyumun alanında ne denli bilgili olduğu ve gerçekten bekledikleri faydayı görüp göremedikleri gibi konularda fikirleri alınmalıdır. Daha son ilgili medyum hakkında İnternet siteleri veya başka kaynaklarda olumsuz bir bilgi olup olmadığı ve geçmişte kendisine başvuran kişilere zarar verip vermediği hakkında bilgiler edinilmelidir.

Tüm bunlardan sonra gerçek medyuma gitmeye karar verilmeli ancak yine de rahat davranılmalıdır. Medyumun tüm hareketleri ve yaptığı uygulamaların güvenilirliği büyük bir dikkatle izlenmelidir. Zaten gerçek medyum, daha ilk anda davranışları, tarzı, konulara yaklaşımı, profesyonelliği ve yaptığı uygulamalar ile kendisine başvuran insanlara güven verecektir. Özellikle medyuma başvurma nedeni güçlü bir büyü yaptırmak ise iki kat daha dikkatli olunmalıdır. Çünkü bazı büyülerde yapılacak küçük bir hata o derece tehlikeli sonuçlara neden olabilir ki hem büyü yapan, hem büyü yaptıran hem de büyü yapılan kişinin hayatını bir anda alt üst edebilir.

Çünkü bu büyülerde bazen ancak gerçek medyumların sahip olabilecekleri bazı özel güçlerinde ve görünmeyen varlıkların da devreye girmesi sağlanır ve bu sayede büyünün çok daha etkili olması sağlanır. Bu nedenle eğer papaz büyüsü, sabun büyüsü veya bunlar gibi çok etkili ve tehlikeli bir büyü yapılacaksa asla ve asla araştırma evresi atlanılmamalı, en doğru karar verilene kadar gerekli tüm araştırmalar yapılmalıdır. Sonuç olarak, gerçek medyumlardan yardım alarak yaşadıkları sıkıntılara çare bulmak isterken yeni dertlerle boğuşmak istemeyen kişiler, mutlaka çok dikkatli davranmalı ve titiz bir araştırma sonucunda dertlerini medyumlara açmalıdırlar. Özellikle sağlam referanslara sahip olan ve gerçekten de insanlara faydalı olduklarına dair kanıtlar olan kişilere başvurulmalıdır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. Yeliz dedi ki:

  Arkadaşlar ben birçok medyum tarafından dolandırıldım ama Medyum Atahan hocama güvendim güvenimi boşa çıkarmadı nişanlımı geri getirdi çok güvenilir biri diğerleri gibi değil sonuç aldım için çok eşimle çok mutluyuz numarası hocanın 0535 547 6010

 2. gerçek Medyum Atahan dedi ki:

  Gerçek medyum arayanlar için tavsiyem Medyum Atahan hocam olacaktır.

  Ben nişanlımın geri gelmesi yardım istedim hocamızdan sağ olsun çok yardımcı oldu nişanlımı kısa bir sürede geri getirdi bu yüzden herkese tavsiye ediyorum Medyum Atahan gerçek medyum 0535 547 6010

 3. Medyum Atahan gerçek medyum arayanlara tavsiye ediyorum dedi ki:

  Arkadaşlar ben daha önce medyum semiha arslan adında ki kadına güvenerek para yolladım kandırıldım işimi yapmadı sonrasında tavsiyeler üzerine Medyum Atahan hocama ulaştım aynı şehirde olduğumuzu öğrenince müsaade istedim ve hocamızın yanını gittim derdimi bire bir anlattım sağ olsun hocamız bakım yaptı yapacağını yardımcı olacağını söyledi 7 gün de sonuç gördüm Medyum Atahan hocama çok borçluyum Allah binlerce kez razı olsun Medyum Atahan arayanlara tavsiyem Medyum Atahan 0535 547 6010

 4. gerçek medyum arıyorum dedi ki:

  Benimde ailevi sorunlarım var bu konuda hangi hocaya güvenebilirim

  1. gerçek medyum tavsiyesi dedi ki:

   Medyum Atahan hocamı sana önerebilirim benim eşimin ailesiyle arasında büyük sorunlar olmuştu Medyum Atahan hocam sayesinde tekrar düzeldiler istersen bir ara görüş belki sana da yardımcı olur numarası 0535 547 6010 hocamıza ait

   1. Nuran ufakın dedi ki:

    kesinlikle katılıyorum bu işlerde Medyum Atahan bey gerçekten çok başarılı sonuçlar gösteriyor benimde tavsiyem Medyum Atahan olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu