medyumlar

büyü olduğu nasıl anlaşılır

Büyü olduğu nasıl anlaşılır

Bir kişinin üzerinde büyü olduğu nasıl anlaşılır veya bu işlemlerin etkileri ne kadar sürer gibi konular hakkında birçok farklı alanda farklı bilgiler bulmak mümkündür. Özellikle hayatlarında beklenmedik ancak çok belirgin değişimler yaşayan veya üzerlerinde manevi anlamda ağırlık hisseden kişiler çoğu zaman üzerlerinde bir büyünün etkisi olduğundan şüphe etmelidirler. Deneyimli medyumlar bu şüphe ile kendilerine gelen kişiler için yapacakları özel bakım işlemleri ile kısa zaman içinde kendilerine yardımcı olmakta ve üzerlerinde bir büyü etkisi olup olmadığını anlayabilmektedirler. Yapılan bakım işlemlerinde özellikle kişiler ile aynı ortamda olmak çok önemlidir.

Bu sayede medyumlar ilgili kişilerin enerjilerini hissederek daha kısa zaman içinde sonuç alabilmektedirler. Ancak o kişiler ile aynı ortamda olmak mümkün değilse o zaman kendilerine ait olan eşyalar veya resimler de bakım işlemleri için yeterli olabilmektedir. Medyumlar bu tarz işlemlerden sonra istenen herkesin üzerinde bu tarz bir enerjinin olup olmadığını hemen anlayabilmektedirler. Daha sonra ise duruma göre büyü bozma işlemleri yapılarak insanların rahatlamaları sağlanabilmektedir.

Bir kişinin büyü etkisine girdiğini anlamanın diğer yollarından biri de o kişilerin düşünce veya davranışlarında meydana gelen değişimleri takip etmektir. Daha önce hiç yapmadıkları hareketleri yapan insanlar hakkında da büyü etkisinden şüphelene bilmektedir. Bu sebeple büyü olduğu nasıl anlaşılır veya bu konuda kimlere güvenilmelidir gibi konularda araştırma yapmak her zaman için doğru bilgiler ulaşmaya yeterli olacaktır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu