en etkili büyüler

Ayırma ve uzaklaştırma büyüsü

İnsanların partnerlerine karşı olan tüm sevgi ve bağlılık duygularının kısa zaman içinde yok olmasını amaçlayan ayırma ve uzaklaştırma büyüsü işlemleri özellikle kalıcı sonuçları ile bilinmektedir. Birbirlerini çok seven ve ayrılmalarına ihtimal dahi verilmeyen kişilerin kısa zaman içinde ilişkilerine son vermelerine neden olabilen bu işlemler insanların düşüncelerini kontrol altına alırken kendileri için riskli bir durum oluşturmamaktadır. Bu işlemlerde insanların mutsuz olmalarını amaçlayan medyumlar sona eren ilişkinin tamamen insanların kendi istekleri ile sona erdiğinin düşünülmesini sağlamaktadırlar. Son derece etkili ve ciddi bir işlem olması sebebi ile bu işlemleri yapacak olan kişilerin çok ciddi bir deneyime sahip olmaları gerekmektedir.

Yapılan işlemlerde hazırlanan özel muskalar ile sonuç alınabildiği gibi aynı zamanda insanların kendilerine ait olan eşyalar veya resimler de kullanılabilmektedir. Bu kadar ciddi ve etkili olan bir işlem için kimlere güvenmeleri gerektiğini bilmeyen kişiler ise medyum seçimi konusunda çok titiz bir şekilde hareket etmelidirler. Kısa zaman içinde etkilerini göstermekte olan bu işlemlerden sonra insanlar partnerlerine eskisi gibi sevgi dolu gözler ile bakamamakta ve kendilerinden nefret etmeye başlamaktadırlar. Bilindiği gibi bu tarz işlemlerden sonra insanların risk altına girmemesi veya tehlike altına girmemesi için riskli tekniklerden her zaman uzak durmak gerekmektedir. Özellikle manevi alemler ile iletişime geçmek veya nurani varlıklardan yardım almak gibi işlemler çok gerek olmadıkça yapılmamalıdır.

Birçok kişi bu tarz bir işlemden sonra etkisi altına girdikleri enerjilerden dolayı çok sevdikleri partnerlerinden uzaklaşmış ve yaşadıkları ilişkiler bitmiştir. Uzmanlar yapılan işlemlerden sonra istenen sonucun ne kadar süre içinde ortaya çıkacağını bilmenin mümkün olmadığını bu sebeple bu işlemleri yapacak olan kişilerin sabırlı olmaları gerekebildiğini belirtmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler günümüzde de aynı şekilde yapılmaya devam edilmekte ve insanlar sürekli olarak sevmedikleri kişileri mutsuz edebilmek için ayırma ve uzaklaştırma büyüsü hakkında yardım alabilecekleri güvenilir medyumlar aramaktadırlar. Özellikle kendilerine ait bilgilerin gizli kalmasını ve ilişkinin kendilerinden dolayı bittiğinin belli olmamasını isteyen kişiler için bu işlemler çok sık kullanılmaktadır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu