medyumlar

Aileden ayırma büyüsü

Aileden ayırma büyüsü

Bilindiği gibi bazı büyüler insanların hayatlarında bazı sorunlar yaşamaların amaçlamaktadır ve bu sebeple medyumlar bu işlemleri yapma konusunda çoğu zaman tereddüt etmektedirler. Bu işlemlerden biri olan aileden ayırma büyüsü insanların ailelerine karşı olan bağlarının kısa zaman içinde kopmasına ve mutluluğu dışarıda aramalarına neden olabilmektedir. Bu işlemlerde amaç insanların evlerine bağlı kişiler olmak yerine evlerinden ve ev halkından uzak durmak isteyen kişiler haline gelmelerini sağlamaktır. Birçok kişi bu işlemi yaparken etki altına alınan kişilerin aile bütünlüğünü bozmayı amaçlamaktadır. Çok önemli olan bu işlemlerin etkileri kısa zaman içinde ortaya çıkmakta ve insanlar evlerinden mümkün olduğu kadar uzak durmak istemektedirler. İnsanlar zarar vermeden sadece düşünce dünyalarına etki atmakta olan bu işlemler özel bir muska ile yapılmaktadır.

Hazırlanan bu muskaların içinde bazı özel dualar ve insanların isimleri yazılmaktadır. Daha sonra bu muskalar o kişilerin aileleri ile yaşadıkları yerlerin çok yakınlarına gömülmelidir. Tüm bu işlemlerde sonra insanlar bu muskaların yer aldığı yere uzak durmak isteyecekleri ve çoğu zaman başka yerler de zaman geçirmek isteyecekleri düşünülmektedir. Medyumlar bu işlemleri yaparken genellikle geçmiş zamanlarda yapılan işlemlerin ne kadar ciddi sonuçları olduğunu bildikleri için aynı teknikleri kullanmaya özen göstermektedirler. Birçok kişi bu işlemlerin etkileri sebebi ile aileleri ile çok mutlu olmalarına rağmen bir anda tüm bağlarını kaybetmiş ve aileleri ile bir araya gelmek istemeyen kişiler haline gelmişlerdir.

Medyumlar bu işlemler hakkında talep aldıkları zaman insanların en kısa zaman içinde kontrol altına alına bilmelerini sağlamak için kendilerine ait olan resim ve eşyaları da kullanabilmektedirler. Bu nesnelerin üzerine okunan dualar da kısa zaman içinde istenen sonucu verebildiği gibi aynı zamanda bu tarz teknikler nurani varlıklar ile iletişime geçilen tekniklerden çok daha ciddi sonuçlar verebilmektedir. Aynı zamanda riski de olmayan bu teknikler çoğu medyum tarafından tercih edilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana birçok kişinin düşüncelerinin değişmesine neden olan bu işlemler aynı zamanda yuvaların dağılmalarına da neden olabilmektedir. Bu sebeple medyumlar bu işlemler için kendilerinden yardım isteyen insanlara yardımcı olmadan önce kendilerini bu işlemlerden vazgeçirmek istemektedirler.

Her fırsatı ailesi ile değerlendirmek için can atan ve sürekli olarak bu tarz olanaklar yaratmak için ellerinden geleni yapan insanlar bir anda ailelerine karşı olan bağlarını kaybettikleri zaman mutlaka bu tarz bir işlemin etkisine girdiklerini bilmelidirler. Bu işlemlerin etkilerinden emin olmak için mutlaka zaman kaybetmeden bakım çalışması yapılmalı ve gerek olduğu takdirde deneyimli bir medyumdan da büyü bozma işlemleri hakkında yardım alınmalıdır. Etkileri çok net bir şekilde ortaya çıkan bu işlemlerden sonra bir daha ailelerini görmek bile istemeyen insanlar ailelerinden ayrı kalmak için ellerinden geleni yapar hale gelmektedirler. Doğal olarak bu durum aile bütünlüğünü tamamen yok etmektedir.

Yuvaların yıkılmaların ve insanların mutsuz olmalarına neden olan bu işlemler tarih boyunca sık sık yapılmış be insanlar çoğu zaman bu etkilerin farkına varmamışlardır. Medyumlar bu işlemlerin etkilerine giren kişilerin fiziki veya psikolojik anlamda herhangi bir risk altına girmediklerini ve ortaya çıkan enerjilerin sadece istenen kişilerin düşüncelerini değiştirttiğini belirtmektedirler. Son derece ciddi etkiler olan bu işlemlerden korunmak isteyen kişiler mutlaka deneyimli bir medyumdan manevi korunma işlemleri hakkında yardım almalıdır. Bu işlemler ile kendileri için yapılacak olan  veya benzer işlemlerin etkilerinden korunabilecek olan insanlar aynı zamanda ömürlerinin sonuna kadar aileleri ile mutlu bir hayat yaşama şansını yakalaya bilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu