medyum

Yakarak Yapılan Büyüler

Yakarak yapılan büyüler hakkında bilgileri olmayan kişiler kimi zaman bu işlemlerin hem riskli hem de çok ciddi sonuçları olan işlemler olduklarını düşünebilmektedirler. Ancak burada kastedilen sadece işlemler yapılırken kullanılan nesnelerin yakılmasıdır. Yani işlemler yapılırken kullanılan resim veya nesneler tüm işlemler bittikten sonra yakılmakta ve külleri de kimi zaman suya kimi zaman ise açık bir alana doğru savrulmaktadır. Bu tarz işlemler genellikle insanların kişisel olarak etkilenmeleri gereken işlemler de kullanılmaktadır.

Deneyimli bir medyum için son derece kolay olan bu işlemler aynı zamanda herhangi bir risk içermemeleri için çok dikkatli bir şekilde yapılmaları gerekmektedir. Nesnelerin nasıl veya nerede yakılacağı hakkında bilgileri olması gereken medyumlar ancak bu şekilde istedikleri sonucu alabilmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan bu işlemler hakkında tam olarak bilgileri olmayan insanlar kesinlikle kulaktan dolma bilgiler ile veya farklı alanlar da okudukları bilgiler ile bu işlemleri yapmamalıdırlar.

Örneğin aşık etme büyüsü için resimlerine çok ciddi dualar okunan insanların resimleri daha sonra medyumlar tarafından yavaş yavaş yakılmakta ve bu işlemden sonra oluşan küller ya saklanmakta ya da suya atılabilmektedir. Birçok farklı nesne ile yapılabilen bu işlemler de amaç ne olursa olsun çok dikkatli olmak ve her zaman için gerekli tedbirleri almak gerekmektedir. Yakarak yapılan büyüler genellikle kısa zaman içinde verdikleri sonuçlarla bilinmektedirler.

Doğal olarak birçok medyum kendilerine gelen talepleri bu teknikler ile karşılamakta ve insanları istedikleri sonuca kolay bir şekilde ulaştırabilmektedirler. Eski zamanlarda olduğu gibi günümüzde de sık sık kullanılmakta olan bu tarz teknikler hakkında yeteri kadar  bilgileri olan medyumlar aynı zamanda insanlara dikkat etmeleri gereken konular hakkında da gerekli bilgileri vermektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu