medyum arayanlar

soğutma büyüsü yaptıranlar

soğutma büyüsü yaptıranlar

Soğutma büyüsünde amaç insanların bilinçaltına etki etmek ve partnerleri ile olan tüm ilişkilerini kısa zaman içinde bitirebilmektir. Bunu sağlamak için ise o kişilerin farklı bir büyünün etkisinde olmaları ve aynı zamanda kendilerini korumak için herhangi bir koruma işlemi yapmamış olmaları gerekmektedir. Çok uzun zamandan bu yana var olan bu işlemlerde özellikle farklı teknikler kullanan medyumlar çoğu zaman soğutma büyüsü yaptıranların beklentilerini karşılamaktadırlar. Ortaya çıkan enerjilerin insanlara zarar vermemesi için çok dikkatli olan medyumlar en basit ve zararsız teknikler ile hareket etmeye çalışmaktadırlar.

Bu işlemlerde amaç öncelikle insanların düşüncelerini değiştirmek ve bunu yaparken kendilerine fiziki veya manevi anlamda herhangi bir zarar vermemektir. Bu da çok ciddi ve önemli çalışmalar gerektirmektedir. Medyumlar bu işlemlerin etkilerini garanti altına almak için öncelikle o kişilerin isimlerinin ve aynı zamanda eşyalarının kullanıldığı teknikleri seçmektedirler. Ortaya çıkan enerjileri bu sayede en doğru şekilde yönlendireceklerini bilen medyumlar bu önemli işlemler hakkında kendilerinden yardım isteyen kişilere de her zaman sabırlı olmalarını ve yapılacak olan işlemlerin kendilerini mutlaka istedikleri sonuca ulaştıracağını belirtmektedirler.

Okunan dualar da genellikle gün doğumunda ve belli adetlerde okunduğu için mutlaka istenen sonuç alınabilmektedir. Soğutma büyüsü yaptıranlar yola çıkan kişiler de her zaman istedikleri sonuçları kısa zaman içinde alabilmenin keyfini sonuna kadar yaşayarak amaçlarına ulaşırken insanlar da zarar vermemektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu