medyum

Sahte Medyumlar

Sahte Medyumlar Hakkında Sahtekar Medyumlar Kimlerdir

Her zaman olduğu gibi günümüzde de sayıları oldukça az olan ve insanların çektikleri sıkıntılardan dolayı duydukları çaresizlikleri kendileri için bir çıkar kapısı olarak gören sahte medyumlar, kendilerinden yardım talep eden insanların umutları ile oynamaktan çekinmemektedirler. Yaptıkları sahte işlemler ile insanları kendilerine inandıran ve boş yere umutlanmalarına neden olan sahte medyumlar, maalesef birçok kişinin yaşadıkları üzüntünün artmasına vesile olmuşlardır.

Özellikle bu meslekte yapılan işlemlerin başka hiçbir uygulama ile benzerlik göstermemesi ve gerçekten de çok büyük bilgi birikim gerektirmesi insanların medyumluk mesleğini kolay kolay seçmemelerini sağlamaktadır. Özellikle giyimleri, tavırları ve günlük yaşam tarzları ile her zaman halk arasında farklı karakterler olarak göze çarpan medyumların gerçek veya sahte olduklarını anlamak için öncelikle gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikleri bilmek gerekir.

Sahte medyumlar genellikle gerçekte uygulanmayan birçok yöntemle insanların gözlerini boyamaya çalışırlar. Bu nedenle insanların seçtikleri medyumların hareketlerini ve özellikle yaptıkları uygulamaları pür dikkat izlemeleri gerekmektedir. Kendilerine güven vermeyen kişiler ile çalışmayı hemen bırakmaları da çok önemli bir kriterdir.

Zaten eninde sonunda yapacakları hatalar veya şüphe uyandırıcı hareketlerle kendilerini kısa zamanda belli edecek olan sahte medyumlar maalesef bu mesleğe olan güveni de derinden sarsmaktadır. İşini iyi yapan ve amacı sahip oldukları bilgileri sadece insanların yararına kullanmak olan gerçek medyumların yerlerini koruyabilmeleri için bu tip sahtekarları aralarında barındırmamaları da çok önemlidir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu