medyum arayanlar

mum büyüsü yaptıranlar

mum büyüsü yaptıranlar

Mum büyüsü hakkında bilgileri olan kişiler bu işlemlerin ne kadar ciddi ve riskli işlemler olduklarını da bilmektedirler. Kısa zaman içinde ortaya çıkan enerjilerin insanların hayatlarına ne kadar ciddi etkileri olduğuna sık sık tanıklık eden insanlar özellikle bu işlemleri yapmadan önce iki defa düşünmeleri gerektiğini de bilmektedirler. Mum büyüsü yaptıranlar öncelikle bu işlemler hakkında en deneyimli medyumlar ile çalışmak için dikkatli olmaları gerektiğini bilmelidirler.

Kısa zaman içinde ortaya çıkacak olan enerjilerin insanlara ne kadar önemli sıkıntılar yaşatacağını bilmek için geçmişte yapılan işlemler hakkında araştırmalar yapılmalıdır. Mumun üzerine etki altına alınması gereken kişilerin isimlerini yazan medyumlar daha sonra bu bu mumları yakmakta ve çıkan dumanların üzerine çok etkili olduğu kanıtlanmış olan bazı duaları okumaktadırlar. Bu şekilde ortaya çıkacak olan enerjiler kısa zaman içinde kişileri kontrol altına almakta ve mutlaka ciddi sorunlar yaşamalarına neden olmaktadır.

Bu büyülerde amaç insanlara çok önemli sorunlar yaşatmak olduğu için öncelikle o kişiler hakkında bir bakım işlemi yapılmalıdır. Bunun sebebi ise ortaya çıkacak olan enerjilerin etkilerini göstermesi için öncelikle o kişilerin farklı bir büyünün etkisinde olmamalarının gerekmesidir. Yanan mumları gizli bir yere saklayan ve aynı zamanda asla bulunmaması için gerekeni yapan medyumlar bu sayede istenen herkesi sıkıntı altına alabilmektedirler. Mum büyüsü yaptıranlar bu konulara dikkat etmeli ve doğru kişiler işe çalıştıklarından emin olmalıdırlar.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu