medyum arayanlar

irade büyüsü yaptıranlar

irade büyüsü yaptıranlar

Bir kişinin kendi kendine karar verme yeterliliğini elinden alabilmek amacı ile kullanılan ve bugüne kadar birçok kişinin etki altına alındığı özel bir işlem olan irade büyüsü özellikle düşünceleri değişen kişilerin kesinlikle farkına varmadıkları etkiler ile dikkatleri çekmektedir. İrade büyüsü yaptıranlar genellikle bu konu hakkında deneyimli olan medyumları bulmak için bir süre zaman harcamak zorunda kalmaktadırlar.

Her ne kadar risksiz ve zararsız bir işlem olsa bile yine de insanlar bu işlemler hakkında dikkatli olmalıdırlar. Özel olarak yapılan işlemler ile düşüncelerinin kontrol altına alındığını asla anlamayan insanlar bu işlemler de her şeyin doğal bir şekilde geliştiğini düşünebilmektedirler.

Ortaya çıkan etkilerden sonra tamamen kontrollerini kaybeden kişiler sadece kendilerini etki altına alan kişilerin istedikleri gibi düşünüp davranmaya başlamaktadırlar. Medyumlar bu işlemleri yaparken diğer etkileme büyülerinde olduğu gibi iki farklı teknik denemektedirler. Bunlardan ilki o kişilerin isimlerinin de kullanıldığı özel muskalar hazırlamaktır. Diğeri ise yine o kişilerin kendilerine ait olan özel eşyaları kullanmaktır.

Çok eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan bu işlemler de amaç sadece insanların bilinç altlarını tamamen kontrol altına alabilmektir. Bunu sağlamak için neler yapılması gerektiği hakkında bilgileri olmayan kişiler özellikle medyumların kendilerine verdikleri bilgiler ile hareket etmeleri gerektiğini bilmelidirler. Özellikle irade büyüsü yaptıranlar bu konuya her zamankinden daha fazla önem vermeli ve kesinlikle risk almamalıdırlar.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu