medyum arayanlar

geri döndürme büyüsü yaptıranlar

geri döndürme büyüsü yaptıranlar

Geri döndürme büyüsü sanıldığı gibi giden bir kişinin dönmesini değil sadece bir kişinin verdiği karardan geri dönmesini sağlamak amacı ile yapılmaktadır. Doğru bir şekilde yapıldığı takdirde çok kısa zaman içinde etkilerini göstermekte olan bu işlemde önemli olan o kişilerin kararlarını uygulamaya başlamamış olmalarıdır. Eğer kişiler kararlarını faaliyete dökmüşlerse o zaman yapılacak olan işlemler kesinlikle etkilerini göstermemektedirler. Medyumlar geri döndürme büyüsü yaptıranlara öncelikle bu konuda sabırlı olmaları gerektiğini ve en kısa zaman içinde etki altına alınacak olan kişilerin şahsi eşyalarını kendileri için temin etmelerini söylemektedirler.

Bilindiği gibi bir kişinin tüm düşüncelerini bir anda değiştirmek son derece zor ve aynı zamanda emek isteyen bir işlemdir. Bunun için gerekli deneyime sahip olan herkes mutlaka bu işlemleri tam anlamı ile yapabilmekte ve insanların taleplerini karşılayabilmektedirler. Verdikleri kararların kendileri veya çevrelerindeki kişiler için zararlı olabileceğini anlamayan insanlar özellikle kendilerini ikna etmek için ellerinden geleni yapan kişileri de zor durumda bırakabilmektedirler.

Bu gibi durumlarda önemli olan deneyimli bir medyum bulup kendisinden yardım istemek ve fiziki emekler ile alınamayan sonuçların manevi enerjiler ile alınabilmesi için girişimlerde bulunmaktır. Bu alanda yapılmakta olan birçok farklı teknik olmasına rağmen özel dualar ile kişisel eşyaları kullanmak en yaygın tekniktir. Geri döndürme büyüsü yaptıranlar da bunu bildikleri için deneyimli bir medyum ile çalışmanın kendileri için en doğru seçim olacağını düşünebilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu