medyum arayanlar

büyü bozma yaptıranlar

büyü bozma yaptıranlar

Büyülerin etkili kimi zaman farklı sebeplerden dolayı durdurulmak istene bilmektedir. Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri yapılmalı ve gerekli sonuç alınmalıdır. Ancak bu işlemler son derece zor olan ve en deneyimli medyumların dahi yapamadıkları işlemlerdir. Bu işlemler hakkında asla bilinçsiz bir şekilde işlem yapılmamasını önermekte olan uzmanlar özellikle İnternet sitelerinde yer alan bazı saçma ve riskli işlemlerden uzak durulmasını önermektedirler. Bunun sebebi ise yapılacak olan hatalarda büyülerin etkilerinin yok olması yerine çok daha şiddetli bir hale gelme ihtimallerinin olmasıdır.

Yapılan işlemlerde çok güçlü duaların düzenli olarak okunmasını önermekte olan medyumlar bu dualar hakkında çok ciddi bir şekilde araştırma yapmalarını önermektedirler. Bu işlemleri yapacak olan medyumlar öncelikle duaları belli zamanlarda ve belli adetlerde okumaları gerektiğini bilmelidirler. Etkileri tamamen yok olana kadar okunmaları gereken bu dualar her zaman için büyü bozma işlemlerinde kullanılan dualar olmalıdır.

Kimi zaman ayetlerin tersine bir şekilde okunması veya işlemlerin ters şekilde yapılması gibi teknikler kullanmakta olan bilinçsiz kişiler ne kadar ciddi bir risk ile karşı karşıya olduklarını bilmedikleri için bu duruma devam etmektedirler. Yapılan işlemlerin istenen sonucu vermesi için her zaman dikkatli olunmalı ve büyü bozma işlemlerinde herkese güvenilmemelidir. Bunu bilen insanlar da bu büyü bozma yaptıranlar ile konuşarak bu konuda neler yapmaları gerektiği hakkında araştırmalar yapmaktadırlar.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu